Drukuj

Pod koniec września 2019 r. Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSE  WYZWANIA dokonała jego rozstrzygnięcia i przyznała nagrody. Konkurs został zorganizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Do konkursu przystąpiło 1606 szkół z całej Polski, w tym Liceum Ogólnokształcące i Technikum z naszej szkoły.

Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o pracownie, należało spełnić wiele wymagań:

Zarówno Liceum Ogólnokształcącemu, jak i Technikum udało się z powodzeniem zrealizować powyższe zadania, dzięki temu otrzymaliśmy dwie mobilne pracownie multimedialne (w każdej 16 laptopów). Pokonaliśmy prawie 1600 uczestników i znaleźliśmy się w gronie 68 laureatów konkursu w Małopolsce i prawie 800 w Polsce.

W dniu 10 października 2019 r. Dyrektor Szkoły, na uroczystości zorganizowanej w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie, odebrała oficjalne potwierdzenie przyznania nagród.

 

Już niedługo szkoła będzie dysponowała 3 nowoczesnymi pracowniami komputerowymi przeznaczonymi do nauki informatyki, reklamy, rachunkowości i innych przedmiotów zawodowych.

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/wspolpraca/konkursu-osewyzwanie-rozstrzygniety