Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Urszula Jabłońska   Dyrektor Szkoły
Wiesław Jabłoński   Bibliotekarz
Bernadeta Libront   Pedagog
     
s. Agata Basiaga   religia
Zbigniew Bogusz   biologia
Piotr Gil   j. angielski
Agnieszka Gołyźniak   przedmioty zawodowe ekonomiczne, marketingowe
Małgorzata Grygiel   wychowanie fizyczne
Małgorzata Hotloś   historia, wiedza o społeczeństwie
Wiesław Jabłoński   przedmioty zawodowe gastronomiczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Marzena Jamróz   geografia, przedmioty zawodowe gastronomiczne, zajęcia rewalidacyjne
Anna Kamień   j. polski, wiedza o kulturze
Mirosław Kiełbasa   przedmioty zawodowe informatyczne
Agnieszka Klocek   j. polski, wiedza o kulturze
Angelika Kowalska   przedmioty zawodowe ekonomiczne, marketingowe
Marta Lach-Mruk   przedmioty zawodowe gastronomiczne
Anna Libront   matematyka
Bernadeta Libront   przedmioty zawodowe gastronomiczne, wychowanie do życia w rodzinie
Wacław Libront   informatyka, fizyka, przedmioty zawodowe informatyczne
Urszula Mazur-Jamro   przedmioty zawodowe gastronomiczne
Marta Michalik   j. angielski
Urszula Mordarska   j. angielski
Agata Mruk   przedmioty zawodowe hotelarskie, gastronomiczne
Halina Przywara   chemia
Dariusz Włodarz   matematyka
Magdalena Zabielny   j. niemiecki
Marta Zastępa   wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe gastronomiczne
     
Wychowawcy    
2LO   Anna Kamień
1aT   Angelika Kowalska
1bT   Anna Libront
2T   Agnieszka Klocek
3aT   Marta Lach-Mruk
3bT   Małgorzata Hotloś
4aT   Agnieszka Gołyźniak
4bT   Urszula Mazur-Jamro
     
Pracownicy administracji i obsługi    
Anna Bulanda   pracownik obsługi
Maria Cieśla   pracownik obsługi
Adam Bulanda   pracownik obsługi
Michalina Habaj   główny księgowy
Barbara Jamer   kadrowa
Magdalena Niemaszyk   sekretarz
     
Zobacz tutaj