Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Absolwenci! W ciągu ponad 70-ciu lat istnienia naszej szkoły jej mury opuściło wielu wspaniałych ludzi, którzy realizują się w różnych dziedzinach, mają fantastyczne osiągnięcia, pasje, są „pozytywnie zakręceni”. Przygotowujemy rubrykę w naszej stronie poświęconą absolwentom bobowskiego ogólniaka, liceum zawodowego i technikum, którzy mają ciekawą pasję, robią niezwykłe rzeczy, osiągnęli w swoim życiu „coś”.

Nie mamy możliwości dotrzeć do Was wszystkich bezpośrednio, więc jeśli chcecie przypomnieć się społeczności szkolnej, podzielić swoimi pasjami i osiągnięciami, to zapraszamy do kontaktu. Rubrykę koordynować będzie nasza absolwentka, a zarazem nauczycielka języka niemieckiego - Magdalena Zabielny (w latach szkolnych Tokarska). Zapraszamy do kontaktu przez stronę szkolną, szkolny profil FB lub bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

album70

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości zakupu albumu wydanego z okazji 70-lecia Liceum w Bobowej, Komitet Orgazacyjny Ochodów Jubileuszu informuje, że koszt wydruku 100 egzemplarzy albumu wynosi około 5000 zł (większość tej kwoty stanowi nowa matryca).

Ponieważ szkoła nie posiada możliwości sfinansowania kolejnego wydania, dlatego poszukujemy sponsorów, którzy zechcieliby ją wspomóc. Ewentualnych wpłat należy dokonywać w sekretariacie szkoły. Lista sponsorów (za ich zgodą) zostanie umieszczona na stronie szkoły i w wydanym albumie.

Bardzo prosimy o wszelkie uwagi dotyczące ewentualnych uzupełnień (np. zdjęcia klasowe) i sprostowań (pomyłki i błędy), które należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć je do sekretariatu szkoły.

Komitet Organizacyjny

{nomultithumb}

70latlo

Gdy emocje już opadły, jak po wielkiej bitwie kurz… udało się napisać kilka słów relacji z naszego pięknego Jubileuszu. Prawie rok planowania, przygotowań, pracy komitetu organizacyjnego i całego grona pedagogicznego ZSO, wiele godzin spędzonych przy komputerze nad przygotowaniem, wyborem i obróbką zdjęć do albumu, na płytkę oraz prezentację, pomysły na scenariusz, program, dekoracje - to wszystko znalazło swój finał 12 listopada 2016r.

{nomultithumb}

70leciewww100

W związku ze zbliżającym się terminem Obchodów Jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego Komitet Organizacyjny zawiadamia, że:

* zakończyliśmy przyjmowanie wpłat na Bal Absolwenta

{nomultithumb}

galeria70

 

Od jakiegoś czasu trwają prace nad galerią. Zgromadzono do tej pory ponad 5000 fotografii: zbiory prywatne uczniów i nauczycieli, szkolne kroniki, stare dzienniki... Niewielkie fragmenty można obejrzeć w dziale 70-lecie LO / Galeria. Całą galerię otrzyma każdy uczestnik obchodów jubileuszu szkoły.

Bardzo prosimy wszystkich, którzy mają możliwość udostępnienia swoich zbiorów o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{nomultithumb}

Szanowni Absolwenci!

Chętnych do udziału w uroczystości obchodów Jubileuszu Szkoły informujemy, że istnieje możliwość dokonywania wpłat za udział w obchodach.

Jednocześnie chcemy zakomunikować, że nie będą wysyłane indywidualne potwierdzenia i zaproszenia.

{nomultithumb}

70leciewww100

Szanowni Absolwenci!

Komitet Organizacyjny Obchodów 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Bobowej
w imieniu społeczności szkolnej
serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów, byłych pracowników oraz sympatyków szkoły
do udziału w uroczystości Obchodów Jubileuszu 70-lecia LO.

Uroczyste obchody planowane są na dzień 
12 listopada 2016r. 
Połączone one będą ze Zjazdem Absolwentów Liceum.

{nomultithumb}

70leciewww100

Uroczyste obchody planowane są na dzień

12 listopada 2016r. 

Połączone będą ze Zjazdem Absolwentów Liceum.

W programie uroczystości przewidziano:

spotkanie przy kawie absolwentów na terenie szkoły połączone z rejestracją uczestników
(w budynku szkoły od godz. 10:00),

Mszę św.
(w Kościele Parafialnym godz. 14:00),

część oficjalną
(w budynku szkoły około godz. 15:00)

spotkanie towarzyskie (bal absolwentów)
(w Zajeździe Ostoja około godz. 16:30)

Komitet Organizacyjny

ZSOlogoSzanowni Absolwenci, Koleżanki i Koledzy!

Z okazji jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego, planujemy wydanie elektronicznej publikacji pamiątkowej, zawierającej wspomnienia szkolne i zdjęcia uczniów wykonane w klasie, na wycieczce szkolnej lub innej dowolnej imprezie szkolnej.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby się "podzielić" wszelkiego rodzaju wspomnieniami szkolnymi, swoimi pamiątkowymi zdjęciami (tzn. wyraża zgodę na ich publikację), prosimy o przysyłanie ich drogą elektroniczną lub wypożyczenie celem zeskanowania.

{nomultithumb}

70leciewww100

{nomultithumb}

70leciewww100

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej
ul. Długoszowskich 1, 38-350 Bobowa

www: zso.bobowa.eu
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 18 3514281
fax: 18 3530221 

Komitet Organizacyjny 
Obchodów Jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Bobowej

Kurzawa Grażyna, Zabielny Magdalena, Libront Wacław, Rak Tadeusz

Wszelkie zapytania dotyczące Jubileuszu 
prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub drogą telefoniczną tel: 18 3514009
(sekretariat szkoły)

ZSOlogoInformujemy, że wszelkie zapytania i niejasności związane z obchodami jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Bobowej, prosimy kierować do Komitetu Organizacyjnego w składzie:

* Kurzawa Grażyna
* Zabielny Magdalena
* Libront Wacław
* Rak Tadeusz

drogą elektroniczną na adres: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komitet Organizacyjny

70-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Bobowej

Uprzejmie informuję, że obchody jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza połączonego ze zjazdem absolwentów zaplanowane są na dzień

12 listopada 2016 r.

Szczegóły ukażą sie wkrótce na stronie internetowej szkoły, w zakładce „70-lecie LO”.

Tadeusz Rak - dyrektor szkoły

70-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Bobowej

Szanowni Państwo Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Bobowej

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi obchodów 70 - lecia powstania Liceum Ogólnokształcącego
uprzejmie informuję, że ze względów organizacyjnych
uroczystość ta została przeniesiona na przyszły rok (2016). 
Szczegóły ukażą sie wkrótce na stronie internetowej szkoły.

Tadeusz Rak - dyrektor szkoły