Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

7 października na stadionie w Bobowej odbyła się XXI Spartakiada Lekkoatletyczna Powiatu Gorlickiego. W sympatycznej sportowej atmosferze rywalizowała ze sobą młodzież z siedmiu szkół ponadpodstawowych : ZSE Gorlice, ZSnr1 Gorlice, ZST Gorlice, ILO Gorlice, Cech Gorlice ,LO Biecz, ZSO Bobowa.

23 września na stadionie OSiR w Gorlicach odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły(6x1000m) zdecydowanie zwyciężyła, zdobywając kolejny raz tytuł Mistrza Powiatu Gorlickiego. Srebro wywalczyły dziewczęta z ZS nr1„Górka” a brąz z Zespołu Szkół Ekonomicznych. Biegacze z naszej szkoły (6x1200m) uplasowali się na trzecim miejscu, ulegli tylko drużynom z ZS nr1 i ZSE w Gorlicach. Gratulacje dla wszystkich!

Przez ostatnie 8 lat zajmowaliśmy III miejsce, a w tym roku dzięki swojej pracy i zaangażowaniu zdobyłyśmy II miejsce w powiecie.

22 stycznia 2020 r. na hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Bieczu odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju rywalizowało 8 zespołów dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych. W fazie grupowej nasze dziewczyny pokonały ZSZ Gorlice (10:2), ZSE(6:3), ZST(5:1).

11 grudnia na hali sportowej w Bobowej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Młodość Inaczej pod hasłem: „Wyjdź z sieci - wejdź do ludzi”. W sympatycznej, sportowej atmosferze rywalizowało ze sobą sześć zespołów: ZSO Bobowa 1, ZSO Bobowa 2, MKS Podkarpacie 1, MKS Podkarpacie 2, ZSZ Bobowa, Szkoła Podstawowa Bobowa.

1 października na stadionie OSiR w Gorlicach odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły(10x1000m) zdecydowanie zwyciężyła, zdobywając kolejny raz tytuł Mistrza Powiatu Gorlickiego.

Dnia 19.02.2019 na hali sportowej w Bobowej odbyła się Powiatowa Licealiada w Siatkówce Dziewcząt. Po zaciętej walce nasza drużyna zajęła III miejsce. W fazie grupowej uległyśmy tylko drużynie z I LO w Gorlicach (zwycięzcy całego turnieju).