W dniu 24.04.2023 r. na hali Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach uczniowie ZSO Bobowa rywalizowali w ramach Licealiady Wojewódzkiej w Siatkówce Chłopców z najlepszymi zespołami ze szkół z województwa małopolskiego - mistrzami poszczególnych rejonów. Do rywalizacji stawiły się szkoły ponadpodstawowe z: Krakowa, Kęt, Tarnowa, Myślenic, Miechowa i Bobowej.

Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Nasz zespół trafił do grupy z Myślenicami i Krakowem. Wygrywając z Myślenicami 2:0 i Krakowem 2:1- wyszliśmy z grupy z pierwszym miejscem. Kolejny mecz nasza drużyna grała z Kętami - zwycięzcą drugiej grupy - przegrywając 2:0. Ostatni mecz z Tarnowem nasza reprezentacja wygrała 2:0. Jednak po przeliczeniu stosunku setów wszystkich drużyn ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce - powtarzając sukces z ubiegłego roku. Na końcowy wynik rozgrywek wpływ miał również wynik ostatniego meczu, w którym Kraków pokonał Kęty 2:1.

Opiekunowie: Magdalena Sowa Sławomir Cetnarowski

Skład drużyny: JAKUB KUK (KAPITAN) KAMIL POŁEĆ MACIEJ BOGUSZ MAKSYMILIAN WOJTAS JAKUB ŚWINIARSKI JAKUB MICHALIK KRYSTIAN LASKA JAKUB SKUPIEŃ KACPER WOJTAS MARCEL WĄSOWSKI GRZEGORZ POŁEĆ.

Gratulujemy sukcesu naszej reprezentacji i ich opiekunom !!!