23 września na stadionie OSiR w Gorlicach odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły(6x1000m) zdecydowanie zwyciężyła, zdobywając kolejny raz tytuł Mistrza Powiatu Gorlickiego. Srebro wywalczyły dziewczęta z ZS nr1„Górka” a brąz z Zespołu Szkół Ekonomicznych. Biegacze z naszej szkoły (6x1200m) uplasowali się na trzecim miejscu, ulegli tylko drużynom z ZS nr1 i ZSE w Gorlicach. Gratulacje dla wszystkich!

Skład sztafety dziewcząt:

 1.  Wojtas Kamila
 2.  Gazda Eliza
 3.  Nowak Maria
 4.  Chronowska Julia
 5.  Dębosz Karolina
 6.  Nowak Danuta

Skład sztafety chłopców:

 1.  Połeć Kamil
 2.  Zieliński Krystian
 3.  Żemła Dawid
 4.  Szambelan Adam
 5.  Chmielowski Kamil
 6.  Prokop Aleksander

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.