Przez ostatnie 8 lat zajmowaliśmy III miejsce, a w tym roku dzięki swojej pracy i zaangażowaniu zdobyłyśmy II miejsce w powiecie.

Dnia 17.02.2020 r. na hali sportowej w Bieczu odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach udział wzięło 9 drużyn ze szkół ponadpodstawowych z powiatu gorlickiego. W fazie grupowej zmierzyłyśmy się z ZST w Gorlicach oraz ZSZ w Bobowej. Bez większych przeszkód udało nam się wygrać w grupie, a tym samym awansować do finału. O I miejsce walczyły 3 drużyny(w tym ZSO), aby zwyciężyć należało wygrać z ZS nr 1 w Gorlicach i I LO im. Kromera w Gorlicach.

Pierwsza drużyna reprezentowała wysoki poziom gry i mimo naszych starań nie udało się ich pokonać. W ostatnim meczu, po wysłuchaniu cennych rad i wskazówek od Pani Małgorzaty Grygiel, pokazałyśmy, że umiemy walczyć do samego końca i tie-breaku pokonałyśmy I LO w Gorlicach (ostatni raz udało się to w roku szkolnym 2007/2008). Dziewczynom i trenerce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyny: Weronika Motyka (K), Karolina Gucwa, Katarzyna Beduch, Paulina Rudolphi, Danuta Nowak, Gabriela Kostrzewa, Paulina Stawiarska, Kinga Ciwińska, Paulina Szczepanek, Maria Rudolphi, Kinga Kobaka, Maria Nowak.

Miejsca:
1. ZS nr 1 w Gorlicach
2. ZSO w Bobowej
3. I LO im. Kromera w Gorlicach
4. ZSE w Gorlicach
5. ZST w Gorlicach
6. ZSZ w Gorlicach
7. LO w Bieczu
8. ZSZ w Bieczu
9. ZSZ w Bobowej

Weronika Motyka, Katarzyna Beduch