Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

 

1 października na stadionie OSiR w Gorlicach odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły(10x1000m) zdecydowanie zwyciężyła, zdobywając kolejny raz tytuł Mistrza Powiatu Gorlickiego.

Biegacze z naszej szkoły (10x1200m) uplasowali się na trzecim miejscu, ulegli tylko drużynom z ZS nr1 i ZSZ w Gorlicach. Nasze „złote dziewczyny” wywalczyły awans do Finału Małopolskiej Licealiady, który odbędzie  się 10 października w Nowym Targu.

Gratulacje dla wszystkich!

Skład sztafety dziewcząt:

  1. Stawiarska Kinga
  2. Nowak Danuta
  3. Gazda Eliza
  4. Sowa Aneta
  5. Piekarz Natalia
  6. Piekarz Sandra
  7. Dziedzic Sabina
  8. Nowak Maria
  9. Kobaka Kinga
  10. Dębosz Karolina

 Skład sztafety chłopców:

  1. Śliwa Marcin
  2. Zieliński Krystian
  3. Skraba Maciej
  4. Szambelan Adam
  5. Pruś Kacper
  6. Prokop Aleksander
  7. Pękala Szymon
  8. Chmielowski Kamil
  9. Kowalski Tomasz
  10. Martuszewski Krystian

Gościmy

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.