Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Nauczyciele i pracownicy szkoły

Język polski

 

Kazimierz Pięta

J.Kazimierz Zaremba

Leon Rutkowski

Jan Pilch

Jerzy Lucjan Rudolphi

Irena Radzik

Stanisław Delekta

Julian Osękowski

Stanisława Janus

Edward Kabaj

Barbara Kowalska

Krystyna Wiatr

Zofia Tokarska

Ewa Podobińska

Anna (Ligęza) Kamień

Agnieszka Klocek

1945

1945-1947

1946-1948

1948-1950

1949-1950

1949-1950

1948-1949

1950-1962

1956-1962

1962-1969

1977, 1991

1969-2004

1970-2007

2000-2001

2003-

2004-

 

Język łaciński

 

 

Jan Kazimierz Zaremba

Leon Rutkowski

Stanisław Delekta

Jerzy Lucjan Rudolphi

Jan Urbaś

Stanisława Janus

Janina Gruca

Jan Łazan

Wiesława Musiał

1945-1946

1946-1948

1948-1956

1949-1956

1952-1953

1956-1958

1958-1960

1960-1961

1961-1962

 

Język angielski

 

 

R.Męciński

ks. Józef Grzegorzek

Kazimiera Job

Jan Pilch

Wiktor Patena

Helena Mołda-Sorota

Marta (Wąsik) Michalik

Dominika Tokarz

Gil Piotr

Mucha Urszula

1945

1945-1948

1947-1948

1948-1950

1990-1997

1997-2000

2017-

1999-2017

2002-

2004-

 

Język francuski

 

 

Maria Warchałowska

J.Kazimierz Zaremba

1945-1947

1946-1947

 

Język niemiecki

 

 

Stanisław Delekta

Janina Kochmańska

Janina Gruca

Julian Osękowski

Kazimiera Job

Irena Pawłowska

Jan Walicki

Roman Trojanowicz

Ryszard Sowa

Barbara Przesławska

Barbara Onak

+Andrzej Jamka

Tomasz Jachowicz

Jolanta Połeć

Magdalena (Tokarska) Zabielny

Paweł Zabielny

1951-1956

1953-1956

1956-1957

1956-1962

1962-1972

1972-1975

1974-1994

1980-1981

1994-1999

1994-1995

1994-1995

1999-2002

 

2001-2002

2002-

2003-2015

 

Język rosyjski

 

 

Maria Rutkowska

Eugenia Laskowska

Maria Urbaś

Irena Serwańska

Ryszard Sopala

Anna Lubas

Mirosława Chomiak

Halina Małecka

1947-1948

1948-1950

1949-1955

1954-1963

1963-1973

1971-1993

1976-1977

 

 

Historia

 

 

Felicja Mikowa

Z.Janicka Popowicz

Wanda Zarembina

J.Kazimierz Zaremba

Leon Rutkowski

Jan Kazek

Jan Urbaś

J.Lucjan Rudolphi

Maria Urbaś

Tadeusz Serwańaki

Irena Serwańska

Stanisława Maciąg

Kazimiera Janecja

Krystyna Janik

Elżbieta Stączek

Helena Gajda

Kazimierz Sowa

Krzysztof Mołda

Ewa Potoczek

Andrzej Połeć

Małgorzata Hotloś

Marta Lach-Mruk

Marta Zastępa

Jerzy Nalepka

Zbigniew Kita

Paweł Domin

1945-1946

1945

1946-1948

1945-1946

1946-1947

1948-1949

1949-1954

1950-1952

1950-1952

1954-1963

1955-1963

1963-1965

1971-1972

1972-1973

1973-1974

1974-1975

 

 1987-195

 

 

 

 

 

1978-1998

1965-2007

2003-

 

Nauka o Polsce i świecie współczesnym

 

 

Wanda Zarembina

Stanisław Piękoś

Władysław Bulaga

1947-1948

1948-1949

1948-1949

 

Nauka o społeczeństwie i konstytucji

 

 

Jan Urbaś

1942-1954

 

Wiadomości o Polsce i świecie

 

 

Tedeusz Serwański

Stanisław Maciąg

Józef Kochmański

1954-1963

1963-1965

1977-1982

 

Przyroda – Zoologia – Biologia

 

 

Aleksandra Stoch

Stanisław Piękoś

Irena Radzik

Kazimierz Mazurkiewicz

Janina Gruca

Zenon Krztoń

Maria Liber

Jan Iwański

Teresa Pres

Maria Abram

Grażyna (Mróz) Kurzawa

Zbigniew Bogusz

1945

1945-1964

1948-1950

1955-1956

1956-1957

1963-1973

1972-1973

1973-1980

 

 

1980-2018

2018-

 

Geologia

 

 

Stanisław Piękoś

1947-1955

 

Astronomia

 

 

Janina Kochmańska

Stanisław Piękoś

Jadwiga Sikorska

Karol Tokarz

Tadeusz Rak

1950-1954

1954-1965

1967-1975

1981-1982

1981-1982

 

Logika

 

 

Stanisław Delekta

Julian Osękowski

1949-1950

1950-1961

 

Geografia

 

 

Adam Ślęczkowski

Wanda Zarembina

Stanisław Piękoś

Stefania Gazda

Jadwiga Sikorska

Lucyna Delimata

Stanisława Górska

Marta Sagan

Piotr Gil

Janusz Domin

Janina (Ormiańska) Pierożak

Tedeusz Rak

Marzena Jamróz

1945-1946

1946-1948

1945-1967

1966-1967

1967-1975

1975-1977

 

 

 

 

 

1977-2016

 

 

Fizyka

 

 

Stanisław Piękoś

Jan Kazek

Władysław Łasiński

Kazimierz Zwoliński

Jan Urbaœ

J.Lucjan Rudolphi

Janina Kochmańska

Teofil Cisek

Bogusław Woś

Jadwiga Przybyło Krztoń

Bolesław Białobok

Ewa Gawlik Wołkowicz

Antoni Durlak

Maria Kubicka

Karol Tokarz

Anna Libront

Wacław Libront

1945-1948

1948-1949

1948-1949

1948-1949

1948-1950

1950-1951

1950-1956

1952-1956

1955-1965

1965

1967

1973-1976

1975-1976

1975-1976

1970-2002

2002-

2012-

 

Chemia

 

 

Stanisław Piękoś

Kazimierz Zwoliński

Teofil Cisek

Bogusław Woś

Zenon Krztoń

Jan Iwański

Aleksander Ziobrowski

Teresa Pres

Janina Abram

Alicja Cepryńska

Grażyna Mróz Kurzawa

Maria Kubicka

Justyna Abram

1945-1963

1946-1952

1952-1956

1956-1964

1964-1973

1973-1980

1979-1980

 

 

1973-1975

1980-

1975-

2010-2016

 

Higiena

 

 

Stanisław Piękoś

Zenon Krztoń

Jan Iwański

Krystyna Wiatr

Małgorzata Grygiel

1950-1963

1964-1973

1973-1980

1980-1981

 

Pedagogika

 

 

Jan Urbaś

1950-1953

 

Psychologia

 

 

Julian Osękowski

1950-1953

 

Matematyka

 

 

Paweł Wałek

Leon Rutkowski

Władysław Łasiński

Jan Kazek

Kazimierz hajduk

J.Lucjan Rudolphi

Janina Kochmańska

Teofil Cisek

Bronisław Płaza

Bogusław Woś

Jadwiga (Przybyło) Krztoń

Maria Kubicka

Anna Libront

Dariusz Włodarz

1945-1949

1947-1948

1948-1949

1948-1949

1949-1950

1949-1951

1950-1956

1952-1956

1956-1985

1956-1963

1965-2002

1975-

2002-

2017-

 

Rysunki

 

 

Paweł wałek

Zofia Chomicz

Maria Urbaś

Julian Osękowski

Irena Serwańska

Stanisław Maniak

Antonina Hebda

Grażyna Blicharz

1945-1946

1948-1950

1950-1954

1954-1959

1958-1963

 

1974-1982

1988-1990

 

Prace ręczne

 

 

Paweł Wałek

Ludwika Stoch

Wanda Zarembina

Stanisław Piękoś

Zofia Delekta

Anna Merkun

Jadwiga Szafraniec Szczerba

Stanisław Lubas

1945-1946

1945-1946

1946-1948

1946-1947

1956-1964

 

1969-1974

1970-1992

 

Śpiew

 

 

Adam Ślęczkowski

Jan Ligęza

Teofil Cisek

Irena Serwańska

Bronisław Myśliwiec

Genowefa Wieczorek

Tadeusz Matys

Urszula Rojek Oczoś

Franciszek Gal

Andrzej Małecki

Elżbieta (Tarasek) Kurzawa

1945-1946

1951-1952

1952-1953

1954-1955

1958-1973

1973-1974

1974-1981

1981-1982

 

Służba Polsce

 

 

Anna Tokarz

Władysław Bulaga

Zuzanna Gryboś Warzycka

Stefan Gucwa

Krystyna Dzikiewicz

1948-1949

1948-1949

1949-1950

1949-1952

1950-1951

 

Przysposobienie wojskowe-obronne

 

 

Stefan Gucwa

Barbara Hebda Laskowska

Tadeusz Serwański

Stanisław Maciąg

Stanisław Lubas

Zbigniew Kita

Tomasz Jabłoński 

1951-1955

1955-1959

1955-1963

1963-1965

 

1963-

 

 

Przysposobienie sportowe

 

 

Mieczysław Kowalski

Stefan Gucwa

Barbara Laskowska

Zuzanna Gryboś

1945-1946

1949-1954

1953-1955

1949-1950

 

Wychowanie fizyczne

 

 

Adam Ślęczkowski

Stefan Gucwa

Anna Tokarz

Zuzanna Gryboś

Krystyna Dzikiewicz Kipiel

Maria Urbaś

Barbara Hebda laskowska

Tadeusz Serwański

Mieczysław Krok

Bogdan Chwalik

Jan Wojtas

Sławomir Brattig

Wioletta Durlak

Marta Zastępa

Jacek Tarasek

Małgorzata Grygiel

Jan Grygiel

1945-1946

1946-1954

1948-1949

1949-1950

1950-1951

1951-1953

1953-1959

1954-1956

1959-1964

1964-1974

1973-1982

 

 

 

2003-2004

1982-

1982-2016

 

Religia

 

 

ks. Józef Grzegorzek

ks. Józef Nowak

ks. Tadeusz Rączkowski

ks. Kazimierz Zając

ks. Włodzimierz Maziarka

ks. Józef Cisak

ks. Stanisław Chrzan

ks. Stanisław Stec

ks. Stanisław Bobulski

ks. Czesław Szewczyk

ks. Józef Janas

ks. Jan Czuba

ks. Tadeusz Świderski

ks. Jan Łącki

ks. Waldemar Rawiński

ks. Andrzej Krokosz

ks. Jerzy Tokarz

s. Maria Żądło

ks. Jacek Miszczak

ks. Krzysztof Smoroński

s. Ewa Łakoma

s. Katarzyna Czarnecka

ks. Józef Pyrek

s. Grażyna Musiał

s. Dorota Sowa

s. Agata Basiaga

1945-1948

1948-1950

1950-1958

1958-1961

1961-1966

1966-1970

1970-1975

1975-1980

1978-1980

1980-1982

1982-1986

1986-1988

1988-1989

1989-1994

1994-1995

1995

 

 

 

 

 

 

2000-2001

 

Informatyka- Technologia Informacyjna

 

 

Wacław Libront

Tomasz Gucwa

Tomasz Wąsik

Mirosław Kiełbasa

1992-

 

 

 

Internat – kierownicy

 

 

Tadeusz Serwański

Ryszard Sopala

Bogdan Chwalik

Krystyna Wiatr

Lucyna Zaskowska

Henryka Nowak

Tadeusz Rak

Stanisław Lubas

1955-1963

1963-1973

1969-1970

1973-1978

1978-1979

1979-1986

1986-1995

1995-2002

 

Pracownicy administracji szkolnej

 

 

Kazimierz Długoszewski

Zofia Oświecimska-Snopek

Helena Tarasek

Zofia Bawołek

Anna Kalisz

Danuta Zięba

Michalina Habaj

Barbara Jamer

 

 

1957-1999

 

Woźni

 

 

Antonina i Franciszek Gryzłowie

Leopold Klimek   

Eugeniusz Mularski

Roman Wojna

Robert Mucha

Tomasz Jabłoński

Adam Bulanda

1946-1964

1964-1968

1968-1992

1992-2004

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.