Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Podsumowanie działań w ramach projektu ERASMUS+ „Zagraniczne praktyki uczniów szansą na europejskim i lokalnym rynku pracy II”, Grecja 2019.

Kilka dni przed feriami koordynator projektu ERASMUS+ „Zagraniczne praktyki uczniów szansą na europejskim i lokalnym rynku pracy II”, Grecja 2019, pani Agnieszka Gołyźniak dokonała jego podsumowania. Na szkolnym korytarzu pojawiła się wystawa zdjęć, których kadry udało się wykonać przed w trakcie i po organizowanym projekcie. 21 stycznia w sali gimnastycznej, tejże wystawie towarzyszył krótki film zmontowany przez grupę reklamy (uczestników projektu), dotyczący pobytu i praktyk w Grecji oraz promujący wyjazd roll-up. Zaproszona młodzież z całej szkoły, mogła usłyszeć sprawozdanie z całego projektu oraz wspomnienia i przeżycia młodzieży uczestniczącej w projekcie. Przygotowaną na tę okazję wystawę, można oglądać na dolnym korytarzu przez kilka kolejnych dni. Zainteresowała ona również rodziców odwiedzających szkołę w ramach spotkań klasowych.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku umieszczonego na stronie facebookowej szkoły, a także do przeczytania bardzo ciekawego artykułu napisanego przez panią Urszulę Mordarską (opiekun praktyk), zamieszczonego na stronie www.bobowa24.pl

Gościmy

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.