Drodzy Uczniowie i Rodzice! Czas, w którym przyszło mi do Was pisać, jest dla nas wszystkich trudny. Mam nadzieję, że u Was wszystko porządku i czujecie się dobrze. Zarówno Wy, Wasze rodziny, jak i Wasi przyjaciele oraz bliscy. Rodziców pragnę zapewnić, iż pozostaję do dyspozycji Państwa i Państwa dzieci. Służę pomocą w postaci konsultacji, porad i rozmów za pośrednictwem e-dziennika, Messengera, skypa oraz telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

Ponadto, chciałam też w razie potrzeby przedstawić instytucje, w których specjaliści również w służą radą i pomocą. Są to:

  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gorlicach – pomoc psychologa w formie rozmowy online na Facebooku, którą prowadzi psycholog Aleksandra Jędrzejczyk w godzinach od 1000 do 1200 i od 1500 - 1700 . W trakcie rozmowy Pani Jędrzejczyk służy swoją fachową pomocą, a także za jej pośrednictwem można się zapisać do grupy szukającej skutecznych metod walki ze stresem.
  • Całodobowa telefoniczna pomoc psychologa, którą można również uzyskać w Gorlickim Ośrodku Interwencji Kryzysowej.
  • Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu wychodzi z propozycją dyżurów pod numerami telefonów: 18 449 04 94, 18 449 04 91
  • Sursum Corda uruchomiło infolinię do wsparcia telefonicznego: Życzę Państwu dużo zdrowia i wytrwałości.

Pozdrawiam serdecznie.
Pedagog szkolny
Bernadeta Libront

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.