To hasło tegorocznych Szkolnych Dni Zdrowego Odżywiania, które zostały zaplanowane na 03.12 i 04.12.2020r. (tj. w przyszły czwartek i piątek). Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w planowane na te dni akcje. Chcemy poprzez te działania, zachęcić Was do zadbania już dzisiaj o swoją kondycje fizyczną i umysłową.

Nauczanie zdalne sprawiło, że prowadzicie siedzący tryb życia, więcej czasu spędzacie w domu, co sprzyja podjadaniu, dlatego wybierajcie zdrowe przekąski i właściwie komponujcie swój jadłospis. Planujcie swój dzień, tydzień, by mieć czas zarówno na naukę jak również na spacery, rower i inne rodzaje aktywności fizycznej. Dotleniajcie swój mózg, dostarczajcie mu cennych składników, poprawiających jego pracę. Dbajcie o swoje kręgosłupy, układy: trawienny, krwionośny i nerwowy . Bądźcie artystami w tworzeniu swojego zdrowego stylu życia, dajcie przykład innym.

Mamy nadzieję, że w ciągu tych dwóch dni zainspirujemy Was do zmian. Zachęcamy do uważnego zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez Waszych kolegów, która zostanie udostępniona na platformie Teams oraz do wzięcia udziału w dwóch konkursach:
I . Quiz za pomocą aplikacji Quizizz, w którym w czwartek na lekcji piątej wezmą udział wszyscy uczniowie naszej szkoły równocześnie, pod opieką nauczycieli uczących na tej lekcji.
II. Konkurs "Żyj koktajlowo".

Gościmy

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.