Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Październik to już tradycyjnie miesiąc, w którym w naszej szkole odbywają się wybory nowego Zarządu SU. Zgodnie z harmonogramem dzień ten przypadł na 1.10.2019 r.

Kampania wyborcza odbywała się w tym roku zarówno poprzez fora społecznościowe jak i za pomocą plakatów i ulotek. Najbardziej profesjonalnie swoje kampanie przeprowadziły dwie osoby: Kinga Fyda i Dawid Lach, co miało późniejsze przełożenie na wynik wyborczy.

Spośród 10 zgłoszonych kandydatów największą liczbę głosów uzyskał Dawid Lach kl. 3aT  (101) i to on będzie pełnił funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Jego zastępcą została wybrana Kinga Fyda kl.1LO(4) na którą głosowało 66 uczniów; funkcję skarbnika będzie pełnił Adam Iwański z kl. 1bT(4)T, który uzyskał 24 głosy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Życzymy wielu sukcesów w pracy oraz realizacji wielu ciekawych projektów.

Pozostałym kandydatom dziękujemy za udział w wyborach i zapraszamy do współpracy w ramach sekcji, które zostaną powołane do współpracy z nowo wybranym Zarządem.

Dziękujemy również Komisji Wyborczej w składzie: Weronika Szlag, Dariusz Serafin, Hubert Pawlak, Łukasz Muszyński za sprawne przeprowadzenie akcji wyborczej i liczenie głosów.

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.