Przedświąteczny czas skłania nas do refleksji. Jest to szczególna pora w ciągu roku. Wszyscy jesteśmy dla siebie jakby milsi. Jest to również czas, w którym przygotowujemy się do wieczerzy wigilijnej. Zwyczajem w naszym kraju jest składanie życzenia świątecznych. Jedne przesyłane przez nowoczesne technologie, inne słane tradycyjnie. Abyśmy nie zapomnieli o tych drugich, Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować konkurs na „Najładniejszą kartkę bożonarodzeniową” wykonaną w dwóch kategoriach: ręcznie lub w programie graficznym.

Do konkursu zgłosiło się 40 uczniów, w tym 18 osób wykonało kartkę ręcznie, 22 uczniów w programie graficznym. Komisja w składzie: p. Małgorzata Grygiel, p. Marta Lach – Mruk, p. Dariusz Włodarz, bardzo wnikliwie analizując nadesłane prace, przyznała następujące miejsca:
Kartki bożonarodzeniowe wykonane ręcznie:
I miejsce Kinga Bara klasa II LO3
II miejsce Grzegorz Libront klasa I LO
III miejsce Paulina Stawiarska klasa IV T

Kartki bożonarodzeniowe wykonane w programie graficznym:
I miejsce Mateusz Dębosz klasa IV T
II miejsce Eliza Gazda klasa IV T
III miejsce Ewelina Ligęza klasa II Tb5

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali prace. Miejmy nadzieję, że nie zapomnimy o tak miłym geście wysyłania pocztówek w sposób tradycyjny. Organizatorzy: Marta Zastępa, Agnieszka Gołyźniak, Przewodnicząca SU – Kinga Fyda

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.