Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Jak na prawdziwych zawodowców przystało w dniu 19 października klasa 3 Tb4 wyjechała do stolicy Małopolski, aby „podglądnąć” jak wygląda praca w zawodach, w których kształci się młodzież. Pierwszy przystanek Łobzowska Studio. Agencja Reklamowa, która swoją profesję ukierunkowała na branding, grafikę i fotografię.

Dowiedzieliśmy się, że praca w studio wcale nie jest łatwa. Projektowanie czy rebranding logo to praca wymagająca kreatywności i spójności, o czym opowiadali i prezentowali nasi przewodnicy po Studiu Magdalena Falkiewicz i Aleksander Karkoszka.

Kolejny przystanek – manufaktura cukierków Ciuciu Cukier Artist. Zobaczyliśmy tam sztukę robienia cukierków i lizaków. Kreatywność pracowników jest naprawdę spora, a wyniki prezentowanej pracy bardzo słodkie. Ostatnim punktem naszej wycieczki był Hotel „Pod Różą”. Oprócz historii wkomponowanej w budynek hotelu, zdobyliśmy wiele praktycznych informacji dotyczących obsługi gościa hotelowego.

Zdobyta wiedza z całą pewnością przełoży się na umiejętności niezbędne w zawodach technik reklamy i technik hotelarstwa.

Gościmy

Odwiedza nas 360 gości oraz 0 użytkowników.