Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

W tym roku nasza szkoła włącza się w akcję fundacji „Małych Stópek”: Paczuszka dla Maluszka. To bożonarodzeniowa akcja, w której od 2013 roku adresatami są: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

Będziemy zbierać: - wszelkiego rodzaju chemię kosmetyczną dla niemowląt (kremy, szampony, oliwki, mydła), - żele, proszki i płyny do prania, pieluchy (najlepiej większe rozmiary), - pieluchy tetrowe i flanelowe.

Jeżeli ktoś może podarować coś więcej to mogą to być:

  • kocyki,
  • rożki,
  • pościel,
  • akcesoria do pielęgnacji niemowląt (nożyczki, szczotki, gąbki),
  • termometry,
  • śliniaczki,
  • ubranka (nowe), drobną zabawkę

Na holu naszej szkoły będzie ustawiony karton, do którego można wrzucać wyżej wymienione rzeczy.

Gościmy

Odwiedza nas 277 gości oraz 0 użytkowników.