30 listopada uczniowie naszej szkoły pojechali do Biecza, by odebrać nagrody w Powiatowym Konkursie „Romantic Game”, w którym brali udział grupowo i indywidualnie. Zadaniem uczestników było stworzenie edukacyjnej gry planszowej wraz z pytaniami i instrukcją, dotyczącej życia i twórczości Adama Mickiewicza. Jury konkursu przyznało wszystkie trzy miejsca naszym uczniom, ponieważ poziom merytoryczno - plastyczny prac był na bardzo wysokim poziomie. Wyniki rysują się następująco: I miejsce - klasa Ib LO Wiktoria Kwarcińska, Maja Romańska, Maja Szczepanek, Anna Smoszna. II miejsce - klasa IIa LO Kamil Kwarciński. III miejsce - klasa IIb LO Julia Włudyka, Natalia Bogusz. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, cieszymy się, że podjęli wyzwanie i mamy nadzieję, że takich sukcesów będą mieć coraz więcej.